Ezoteryka

Rytuał miłosny – podział

W tym artykule przedstawię podstawowy podział magii miłosnej. Czyli mówiąc w skrócie określę, jakich rytuałów się używa i w jakim celu.

Rozpocznę od tego, że magii używa się w jakimś celu ( co w zasadzie jest oczywiste). To właśnie te cele określają podział magii miłosnej.

A więc podstawowymi celami użycia magii miłosnej są:

  1. Zdobycie osoby, która nam się podoba. W takiej sytuacji decydujemy się na urok miłosny, aby zdobyć uczucie osoby, z którą wcześniej nie byliśmy w związku, ale ją znamy. Może to być kolega z pracy, znajomy, przyjaciel.
  2. Odzyskanie osoby, która nas zostawiła. W takiej sytuacji urok wykonywany jest w celu odzyskania uczuć osoby, która z różnych przyczyn od nas odeszła. Jest to chyba najczęściej stosowany rodzaj magii miłosnej.
  3. Przyciągnięcie do swojego życia miłości. Takie rytuały są wykonywane w celach przyciągnięcia do swojego życia osoby, w której wzajemni się zakochamy. Rytuał nie jest ukierunkowany na konkretną osobę.
  4. Zdobycia ogólnego powodzenia u płci przeciwnej. Takie rytuały polegają na zwiększeniu powodzenia u płci przeciwnej. Są także bardzo często stosowane.
  5. Klątwa/ Zemsta miłosna. Rytuały należące do czarnej magii. Polegają na rzuceniu klątwa na daną osobę, aby już nigdy nie zaznała szczęscia w miłości.

Taki podział wydaje się najbardziej odpowiedni. W internecie istniej wiele artykułów dzielących magię na czarną, bądź białą, aczkolwiek taki podział wydaje się być bardziej miarodajny.