Podróże

Campervan

Czy kiedykolwiek rozważałeś wakacje w campervanie, przyczepie kempingowej lub kamperze?

Niektórzy miłośnicy otwartych dróg są tak zauroczeni, że zamienili tradycyjne życie na „Van Life” i stali się cyfrowymi nomadami. To trochę ekstremalne, a dla większości z nas, kilka krótkich przerw w ciągu roku, odkrywanie miejsc z dala od pułapek turystycznych i cieszenie się życiem na świeżym powietrzu jest w sam raz.

To jest uzależniające. Dla nas, posiadanie naszego campervana zaparkowanego na naszym podjeździe jest widokiem, który wyzwala fantastyczne wspomnienia z wakacji, oferując jednocześnie obietnicę kolejnych zabaw z dala od domu.

Wynajmij swojego campervana

Ponieważ nie możemy być cały czas poza domem, oczywiście w przerwach między wyjazdami zdarzają się przestoje, co oznacza, że możemy wynająć naszego campervana i przeznaczyć dodatkowy dochód na kolejne wakacje.

Wynajem campervanów od miejscowych

I jest mnóstwo ludzi takich jak my, co oznacza, że nawet jeśli nie posiadasz jednego z tych mini domów na kółkach, łatwo jest wynająć go od prywatnych właścicieli takich jak my, którzy zamiast trzymać swój pojazd uziemiony w przerwach między podróżami, mogą skorzystać z dodatkowego dochodu. Jest to więc dobre połączenie.

Sprawdź http://domek-solina.pl

Platforma współdzielenia kamperów Yescapa jest pośrednikiem, który łączy prywatnych właścicieli i urlopowiczów, zapewniając jednocześnie ubezpieczenie dla właścicieli i najemców, a nawet pokrycie kosztów awarii.

Yescapa posiada około 12 500 pojazdów w prawie całej Europie: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Belgia, Francja, Portugalia, Włochy, a ta ogólnoeuropejska oferta oznacza, że masz wybór miejsca docelowego.