Trening

Cardio

Cardio

W tym miejscu panie i panowie się różnią. Kiedy młode gały przychodzą na siłownię, zazwyczaj idą od razu do maszyn cardio. Są one znane jako cardio bunnies. Kiedy młodzi faceci przychodzą do siłowni idą prosto do ciężarów są znane jako faceci. Żadne słodkie imię dla nas facetów jesteśmy po prostu facetami. Faceci uderzyć ciężary i panie zrobić cardio w nadziei, aby osiągnąć swoje cele. Jestem tutaj, aby powiedzieć, że każda płeć brakuje, gdy nie równoważą podnoszenia ciężarów i cardio.

Panie nie można uzyskać tonu chude mięśnie przez tylko robi cardio. Będziesz spalić wszystkie mięśnie, które masz i skończyć patrząc chude bez krzywych, że my faceci kochają.

Chłopaki nie można uzyskać szczupły i zgrywanie przez tylko uderzenie wagi trzeba zrobić cardio, aby pomóc stopić niektóre z tej tkanki tłuszczowej, więc panie mogą zobaczyć swój sześciopak. „Chcę tylko uzyskać duży” mówią mi niektórzy faceci. Zrozumiałe, ale powinieneś wiedzieć, że najważniejsze mięśnie wszystkich jest twoje serce i płuca, jeśli nie są one uwarunkowane będziesz musiał zatrzymać się na zestawach krótszy niż gdybyś inaczej musiał, jeśli twój układ krążenia był w dobrym stanie.

Wykonałbym 3 pełne treningi z masą ciała w tygodniu z 3-4 30 minutowymi sesjami cardio w tygodniu.

1.Miej plan

Gdy postawisz stopę na siłowni, powinieneś zawsze mieć plan tego, co zamierzasz zrobić. Mówię wszystkim początkującym, żeby prowadzili dziennik i zapisywali w nim wszystko. Powinni mieć podział na treningi. Które mówią, jakie grupy mięśniowe będziesz uderzać każdego dnia, harmonogram cardio, a także szczegółowy dziennik wyników treningowych, w tym zestawy, reps i waga.

Początkujący wpadają w pułapkę nie planowania z wyprzedzeniem, czekają aż dostaną się do siłowni i po prostu zrobić wszystko, co chcą. To prowadzi do braku kierunku i wyniki będą spadać krótkie. Muscleandstrength.com ma 100’s wielkich programów treningowych do wyboru. Wybierz jeden lub e-mail, co masz wymyślił i zobaczę, czy jest to właściwy wybór dla Ciebie.

2. Odżywianie jest krytyczne

Teraz wiem, że ten artykuł miał być o siłowni, ale zawsze muszę podnieść odżywianie, kiedy daję radę początkującym. Odżywianie jest po prostu 90% układanki. Możesz pracować swoje, ale off wykonując doskonały plan treningowy, przy użyciu najlepszej formy i najbardziej intensywności, ale jeśli twoje odżywianie jest dźwięk to nie dostaniesz nigdzie. Trening i odżywianie idą ręka w rękę. Jedno nie może odnieść sukcesu bez drugiego.

Muscleandstrength.com ma wysokiej jakości wybór artykułów na temat odżywiania, co powinieneś jeść i ile. Ułóż plan, wyślij go do mnie (Stewbid@comcast.net), a ja go przejrzę i powiem ci, czego potrzebujesz. Nie popełniaj błędu ciężkiej pracy na siłowni tylko po to, aby zmarnować całą tę ciężką pracę, ponieważ nie chciałeś jeść niezbędnej zdrowej diety. Poświęć czas, aby jeść zdrowo i wyniki będą dwa razy.

To rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę jako początkujący. Nie tylko te porady pomogą Ci osiągnąć swoje cele szybciej i bez obrażeń, ale także pomoże Ci stać się pozytywną częścią społeczności siłowni.