Związki

Czy warto kończyć zwiazek?

Planujesz rozstanie? Ale nie jesteś pewien, czy masz wystarczająco dobre powody, aby zadzwonić do niego ?

Związki są skomplikowane i często są jak labirynt, przez który bez końca nawigujesz, aby znaleźć wyjście. Ale często może to pozostawić nas w poczuciu zagubienia, zastanawiając się, czy związek jest wart wszystkich kłopotów. Znam kilka par, w tym mnie, którzy prawie zerwali ze swoimi partnerami, gdy przechodzili przez szorstkie fale. Ale dzięki Bogu, że tego nie zrobili.

Czasami rozstania są złym pomysłem

Związki wymagają wysiłku. Dużo wysiłku. W niektóre dni będziesz miał ochotę włożyć ten wysiłek, w niektóre dni będziesz oczekiwał, że twój partner włoży ten wysiłek. Kiedy oboje włożycie ten sam wysiłek, dokonacie poświęceń i wyrazicie swoją miłość do drugiej osoby autentycznie, poczujecie, że wasz związek jest wart wszystkich kłopotów. Ten wysiłek pomoże ci przejść przez ciemne dni i da ci siłę, aby związek działał, zamiast kończyć idealnie dobry związek.

Chociaż istnieje wiele dobrych powodów, aby zakończyć związek, takich jak kłamstwa, nadużycia i manipulacje, istnieje tona naprawdę złych powodów, aby zakończyć związek. Tak długo, jak jesteś szczęśliwy ze swoim partnerem i czujesz się dobrze ze sobą w związku, powinieneś zawsze walczyć o to. Walczyć, aby go bronić. Aby go odżywiać. I pomóc mu rozkwitnąć.

Złe powody, by zakończyć związek z kimś, kogo kochasz

Relacje smakują kwaśno w niektórych momentach. Ale to nie powód, by wrzucić je do odpływu. Najlepsze relacje nie zawsze są ozdobione kwiatami i tęczami. To może być skomplikowane, to może być ciemne w czasach, ale kiedy światło miłości świeci przez, będziesz zadowolony, że poszedłeś za swoim sercem i utknął z The One dla Ciebie.