Miłość Związki

Fazy zakochania

Jeśli chodzi o miłość, istnieją różne fazy zakochania się człowieka, które zaczynają się od przyciągania i kończą się całkowitą wspólnotą.

Miłość to magiczne uczucie i w pewnym momencie wszyscy marzymy o tym, by mieć kogoś do kochania i być kochanym z powrotem. Dzięki romantycznym filmom, które sprawiają, że wygląda to tak łatwo, jak „zakochać się od pierwszego wejrzenia, a następnie żyć szczęśliwie po”.

W prawdziwym życiu, droga do miłości jest tak skomplikowana jak sama ścieżka życia, pełna wzlotów i upadków. Każdy zakochuje się w swoim tempie, na każdego przychodzi czas.

Nie możemy wybrać czasu ani osoby, to się po prostu dzieje. Zakochanie czyni też człowieka bezbronnym, bo otwiera się na niego, całkowicie mu się poddając.

Nie możemy zapytać, co przechodzi podczas zakochania, ponieważ mężczyźni i tak nie są znani z mówienia o swoich emocjach.

Istnieje kilka faz człowieka zakochującego się, które opisują podróż do szczęśliwego końca.

Faza przyciągania fizycznego

Możemy zachować zaprzeczając, że miłość nie ma nic wspólnego z wyglądem fizycznym, ale prawda jest taka, że odgrywa rolę w miłości.

Co jesteś jako osoba lub historii nie jest oczywiste z wyglądu, ale twój uśmiech lub krzywe zrobić sztuczkę i stworzyć wystarczająco dużo zainteresowania w człowieka, aby go do Ciebie.

Początkowo, to twój wygląd, który przyciąga człowieka, bez fizycznej atrakcyjności szanse miłości do rozkwitu są bardzo mało.

Szczerze mówiąc, w tej fazie mężczyźni są mniej zainteresowani tym, co jesteś jako osoba lub twoja historia. Jeśli złapać oko człowieka będzie umieścić wysiłki, aby zbliżyć się do Ciebie i ostatecznie uwieść, miłość jest nadal w pewnej odległości od teraz.

W każdym zdrowym związku partnerzy są czymś więcej niż kochankami, są najlepszymi przyjaciółmi. Przyjaźń jest podstawą każdego związku.

W tej fazie miłości twój partner chce spędzić z tobą więcej czasu i dowiedzieć się więcej o tobie. Rzeczy, które lubisz, twój ulubiony kolor, twój gatunek muzyki i twój wybór napoju.

Jest to dobry znak, jeśli twój partner jest zainteresowany, aby dowiedzieć się wszystkiego o tobie. Umieszczenie w wysiłkach, aby cię poznać i być dobrymi przyjaciółmi z tobą wskazuje na jego prawdziwe zainteresowanie tobą.

Często będzie dzwonił do ciebie, aby spędzić czas z nim i jego przyjaciółmi, aby sprawdzić, jak żel z ludźmi w jego życiu.

W tej erze Internetu, gdzie można uzyskać jedzenie i prawie wszystko dostarczone do drzwi, miłość nie jest dużo w tyle.

Platformy randkowe online otworzyły pulę randkową. To rozszerzyło horyzont możliwych zalotników dostępnych dla nas tam.

Mężczyźni lubią próbować swoich sił na różnych kobietach, zanim w końcu osiedli się na tym, który czują jest ich bratnia dusza, w danym momencie mężczyźni, są rozrywkowe wielu kobiet.

Cóż, to ma sens, ponieważ każdy chce znaleźć tę idealną osobę, która jest rzekomo nasza druga połowa i mężczyźni nie ryzykują utraty kogoś, kto może potencjalnie być „jeden”.

Gdy mężczyzna znajdzie kogoś wartego całej jego uwagi i uczucia, pula kobiet zawęża się, może nie być jeszcze gotowy do nurkowania w związku, ale teraz ma swoją niepodzielną uwagę do jednej specjalnej dziewczyny.