Związki

Jak być szczęsliwym po zakończonym związku?

Oto kilka rzeczy do zrobienia, aby być znowu szczęśliwym po rozpadzie.

1. Zablokuj ex wszędzie.

Blokowanie ex jest numerem jeden, że polecam, że ludzie robią, aby być szczęśliwym ponownie po rozpadzie. I jest to numer jeden, że ludzie nie robią i trzyma ich z powrotem.

Dlaczego więc tak ważne jest, aby zablokować kogoś po rozpadzie i dlaczego tak trudno jest to zrobić?

Powodem, dla którego ważne jest, aby zablokować swój ex jest to, że istotne jest, że idziesz „bez kontaktu”. Oznacza to, że nie widzą się nawzajem, nie rozmawiają ze sobą, nie wysyłają sobie SMS-ów, nie lubią swoich postów na Instagramie. Dlaczego jest to ważne? Ponieważ każdy kontakt, jakikolwiek, zabierze cię z powrotem do kwadratu pierwszego – momentu zerwania – kiedy ból był najbardziej intensywny.

W tamtych czasach, kiedy zerwaliśmy z kimś, zerwaliśmy z nim. Przy odrobinie wysiłku mogliśmy ich unikać, a potem ruszyć dalej. Teraz możemy uzyskać dostęp do każdej informacji o naszym ex, którą chcemy, w dowolnym momencie. A kiedy to zrobimy, to nas to cofa.

Mam klientkę, której mężczyzna złamał serce, a po sześciu miesiącach zaczynała czuć się lepiej. Otwierała się nawet na pomysł ponownego umawiania się na randki. I co się stało? Pewnej nocy jej były po pijanemu napisał do niej SMS-a. Była tak podekscytowana, bo myślała, że on chce ją z powrotem.

Więc odpowiedziała i pisali przez całą noc. Następnego ranka, była cisza radiowa. On wytrzeźwiał i poszedł dalej. A co się stało z nią? Była zdruzgotana, ponownie, i z powrotem do kwadratu jeden!

Więc, dlaczego tak trudno jest zablokować kogoś po zerwaniu? Wierzę, że chodzi głównie o nadzieję. Nadzieja, że pewnego dnia ich osoba wróci do nich i chcą się upewnić, że są tam w przypadku, gdy tak się stanie. Ludzie chcą także śledzić swoją osobę, aby zobaczyć, jak szybko się porusza. Czasami po prostu nie mogą, albo nie chcą, zerwać z nałogiem. Ale najczęściej, jak sądzę, dzieje się tak dlatego, że mają nadzieję na przyszłość.

I teraz, gdy wyjaśniłem ci, co mój klient ponowne spotkanie z jej ex zrobił do niej, mam nadzieję, że zobaczysz, że nie chcesz być tam dla swojego ex w przyszłości – chcesz mieć przeniesiony na. Tak więc, jeśli chcesz być szczęśliwy po rozstaniu, zablokuj swojego byłego. Obiecuję, że będzie to pomocne w dużym stopniu.