Związki

Oznaki prawdziwej miłości

Jeśli twój facet naprawdę cię kocha, zawsze będziesz widziała oznaki prawdziwej miłości w jego działaniach. To jest rzecz o prawdziwej miłości, nigdy nie musisz się zastanawiać, czy on cię kocha, czy nie, on zawsze upewni się, że wiesz, w taki czy inny sposób. Czasami istnieją pewne wyraźne znaki, które pokazują prawdziwą miłość od mężczyzny, bez konieczności mówienia przez nich swoich myśli.

Celebrować miłość! Najważniejszą rzeczą w każdej uroczystości jest spędzanie z tymi, których kochasz, czy to rodzina, przyjaciele, lub znaczącego innego.

Porzekadło „czyny mówią głośniej niż słowa” brzmi bardziej prawdziwie niż kiedykolwiek, jeśli chodzi o randki i relacje. Każdy może powiedzieć ci to, co chcesz usłyszeć – ale tylko ktoś, kto faktycznie wie co mówi, upewni, że jego działania wspierają jego słowa.

6 oznak prawdziwej miłości od mężczyzny

1. Włącza cię w każdą część swojego życia.

Kiedy mężczyzna kocha kobietę, chce zintegrować ją ze swoim życiem i przynieść ją wokół swojej rodziny i przyjaciół. Chce, aby cię kochali i abyś ty ich kochał. Chce, abyś była przedłużeniem jego i włącza cię w ważne wydarzenia i kamienie milowe.

2. Stara się dawać więcej niż bierze.

Prawdziwa miłość polega na dawaniu i przyczynianiu się do życia twojego partnera. Człowiek, który cię kocha, da ci w najlepszy sposób, jaki zna. Będzie dbał o ciebie, szanował cię, słuchał cię i uwielbiał cię. On nie będzie drenaż energii lub sprawiają, że czujesz się jak dawanie jest tylko jednostronne.

Wielkie relacje nie są o, dać i wziąć, są o, dać i dać.

3. To nie jest „ja”, to „my”.

Byliście dwoma oddzielnymi osobami, ale teraz jesteście połączonym zespołem. Kiedy człowiek jest zakochany, będzie widział cię jako nierozłączną. Obejmuje to, gdy RSVPing do wydarzenia, mówiąc o wakacjach, lub patrząc w przyszłość, gdzie idzie, chce, aby przejść, i vice versa. To już nie jest „moje życie”, to jest „nasze życie”.

4. On naprawdę widzi CIEBIE.

Ile osób naprawdę cię widzi? Ile osób słyszy to, czego nie mówisz?

Człowiek, który Cię kocha, będzie zwracał na Ciebie tak baczną uwagę, że zauważy szczegóły, których nikt inny nie robi. Dowie się, co sprawia, że jesteś szczęśliwa, smutna, zła lub ekstatyczna. Ta świadomość pomoże mu kochać cię bardziej. Pokazuje mu wszystkie małe szczegóły, które kocha w tobie.

5. Twoje szczęście jest jego szczęściem.

Kiedy człowiek naprawdę cię kocha, dzieli się z tobą swoim szczęściem i użycza ci swojej siły, aby złagodzić twój ból. Bycie w miłości polega na byciu kolegami z drużyny, którzy zawsze wspierają się nawzajem. Zakochany mężczyzna będzie chciał zobaczyć cię szczęśliwą i pracować, aby to się stało.

6. On jest tam dla ciebie nawet w deszczowe dni.