Zjawiska paranormalne

Sposoby na zwiększenie ESP

Większość ludzi miała w swoim życiu momenty, w których czuła przypływ dodatkowej percepcji zmysłowej. Niektórym zdarza się to cały czas. Niektórzy chcieliby nieco zwiększyć tę swoją zdolność i móc robić to częściej, ale nie wiedzą jak. Czy myślałeś o sposobach na zwiększenie swojego ESP? Inni chcą po prostu, aby ich mózgi pracowały lepiej i szybciej, wiedząc, że ludzie wykorzystują tylko część swojej całkowitej mocy mózgowej. W jaki sposób nauka lub badacze mózgu mogliby znaleźć sposoby na zmaksymalizowanie mocy ludzkiego mózgu?

Można by znaleźć pewne mieszanki substancji chemicznych, które wzmocnią go i pozwolą na szybsze przekazywanie i przypominanie sobie informacji. Oczywiście, jeśli mózg pracuje szybciej to nie będzie musiał być jakiś rodzaj mechanizmu biologicznego jest potrzebne, aby utrzymać go w chłodzie, poprzez przepływ krwi lub może dodatkowe jednostki chłodzącej dodać na może zrobić sztuczkę?

Niektórzy pisarze Sci Fi zasugerowali, że należy całkowicie pozbyć się ciała i po prostu karmić mózg tym, czego naprawdę chce. Glukoza, białko i kalorie z dużą ilością krwi. Albo jeśli wzmocnisz ciało, by działało optymalnie, reguluj to, co jest w nim umieszczane. To znaczy żadnych szkodliwych substancji, ponieważ wydaje się, że karmimy nasze zwierzęta domowe bardziej korzystnymi i zrównoważonymi dietami niż siebie.

Następnie pozwól organizmowi działać na optymalnej prędkości dla funkcji tylko, co mózg potrzebuje, nic dodatkowego, maksymalny tlen, przepływ krwi i wszystko, co chce. Wiemy, że żołądek konkuruje o energię, że mózg chce podczas trawienia, ale także, że żołądek ma neurony w nim, więc prawdopodobnie termin Gut Instinct kiedy żołądek sprawia, że dudnienia, gdy coś nie czuje się całkiem dobrze, kiedy podejrzewasz, że coś po prostu nie jest w porządku, często zmieniając swoje wybory lub decyzje. Coś w tym jest.

Tak więc, jak sprawić, by twój mózg działał lepiej, to dobre pytanie, jednak jak sprawić, by cały twój system działał razem, może być lepszym pytaniem i jak sprawić, by twój umysł rozszerzył się na wszystko, co jest, gdy myślisz, rozumujesz i używasz go, może być ważniejsze.